Bacardi roadshow - Holo
Bacardi Gateaway Bacardi Legacy Global Cocktail Competition jest jednym z najważniejszych i największych konkursów barmańskich na świecie. Głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego barmana na świecie oraz stworzenie kolejnego kultowego koktajlu na miarę Bacardi Daiquiri, Bacardi Mojito czy Bacardi Cuba Libre. z najważniejszych i największych konkursów barmańskich na świecie. Głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego […]

Bacardi roadshow

Bacardi Gateaway


Bacardi Legacy Global Cocktail Competition jest jednym z najważniejszych i największych konkursów barmańskich na świecie. Głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego barmana na świecie oraz stworzenie kolejnego kultowego koktajlu na miarę Bacardi Daiquiri, Bacardi Mojito czy Bacardi Cuba Libre.

z najważniejszych i największych konkursów barmańskich na świecie. Głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego barmana na świecie oraz stworzenie kolejnego kultowego koktajlu na miarę Bacardi Daiquiri, Bacardi Mojito czy Bacardi Cuba Libre.

15 marca 2016 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbył się regionalny finał, podczas którego spotkało się ośmiu finalistów z Polski, Estonii oraz Łotwy. Wielkim zwycięzcą, a tym samym najlepszym barmanem w Polsce, został Paweł Rodaszyński. Jego autorski koktajl „GENESIS” zachwycił jury.Regionalny finał Bacardi Legacy Global Cocktail Competition 2015 r. odbył się w czeskiej Pradze. W finale zmierzyli się topowi mixolodzy z Polski i Czech. Polskim zwycięzcą i reprezentantem podczas globalnego finału w Sydney został Karim Bibars. Jego drink „MAESTRO SMASH” stworzony na bazie rumu Bacardi Carta Oro zdobył największe uznanie wśród członków jury. Reprezentantem Czech został Miloš Danihelka.

Klient: Bacardi-Martini

Kreacja, produkcja i organizacja: HOLO

Zobacz także
Witamy na stronie HOLO. Realizujemy projekty dla marek alkoholowych, dlatego prosimy Cię o potwierdzenie wieku. Masz ukończone 18 lat?